Loading...

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

dnb.sk chat roomdnb.sk chat room

Close

Online users

You have been away click here for refresh.

  Slovak & world drum 'n' bass scene - 0 users logged in  News

  Arp XP a jeho deep drum&bass zo Sardínie po prvýkrát na Slovensku!

  Z prímorského mesta Cagliari v najjužnejšej časti talianskeho ostrova Sardínia sa už niekoľko rokov pravidelne ozývajú drum&bassové beaty. Niet divu, pretože práve tam žije a pôsobí dj, producent a grafický dizajnér Simone Deiana, pre svet elektronickej hudby známejší ako ArpXP. Svoju slovenskú premiéru bude mať v piatok 14. decembra na SIGNAll_FM NIGHT

  arpxp1.jpg
  Arp XP (IT) 

  Svoju kariéru začal pred rokmi ako súčasť Smoke crew, no po niekoľkých vydaných platniach sa rozhodol pre sólo kariéru a odvtedy pod značkou ArpXP vychádza jeho špecifický deep drum&bass na labeloch ako Critical, IM:Ltd, Modulate, či Absys. Okrem 170bpm sa ako veľký milovník modernej bass music venuje aj dubstepu. V máji 2012 mu vyšiel debutový album ‘Closer LP', na ktorom pracoval viac ako rok a práve ten ho vďaka výborným ohlasom posunul o ďalší level ďalej. 

  Temné nálady, hlboká basa a svieže postupy v jeho tvorbe zaujali aj organizátorov známeho festivalu Sunandbass. Slovo dalo slovo a ArpXP si ako jeden z mála môže povedať, že je rezidentom tohto výnimočného podujatia. Svoje sety pravidelne hráva v klube Ambra Night a vďaka svojim skúsenostiam za mixpultom dostal možnosť namixovať aj jedno z pokračovaní Sunandbass podcastu.

  arpxp2.jpg
  ArpXP (IT) 

  Naším krédom je v rámci možností priviezť zaujímavých progresívnych umelcov, ktorí možno nestoja na tróne slávy pop-music, no ich hudba je v rámci drum&bassovej komunity vysoko cenená. ArpXP všetky tieto atribúty dokonale spĺňa a po tom, čo sme osobne zažili jeho djské vystúpenia nebolo prečo váhať. Slovensko tak jeho set zažije po prvýkrát práve na SIGNAll_FM NIGHT v Bratislave. 

  Máme veľkú radosť, že okrem ArpXP pozvanie na túto udalosť prijali aj český producent Brooklyn (aka. Juanita Juarez) a djka IM Cyber. Dokonale sa totiž hodia do hudobného záberu, ktorý počas noci zažijete!

  brooklyn-cyber.jpg
  Brooklyn (CZ), IM Cyber (CZ) 

  Lineup štandardne doplnia aj domáci Redface a Lixx. To všetko v piatok 14. decembra 2012 v KC Dunaj v Bratislave. A pozor! Tentokrát s posilneným soundsystémom, ktorý s vami bude príjemne vibrovať. Kompletné info o akcii nájdete priebežne na www.signallfm.sk/night.

  sfmnight20121214-poster.jpg

  SIGNAll_FM NIGHT
  14. december 2012
  KC Dunaj, Bratislava
  Facebook udalosť 

  www.signallfm.sk/night
  www.kcdunaj.sk
  www.radiofm.sk

  You must be loged in, to post a comment!


  Related

  Inquiry

  Sledujete dianie okolo netlabelov, ktoré ponúkajú hudbu zadarmo?

  RESULTS

  Signall_FM  © dnb.sk crew 2002
  Webhosting sponzorovaný spoločnosťou WebSupport

  Toplist
  Toplist