Loading...

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

dnb.sk chat roomdnb.sk chat room

Close

Online users

You have been away click here for refresh.

  Slovak & world drum 'n' bass scene - 0 users logged in  News

  Uman - špecialista na veľké explózie a tlakové vlny

  Hlavným inštruktorom branného cvičenia prežitia konca sveta, špecialistom na veľké explózie a tlakové vlny bude v piatok 21.5.2010Subclube dj a producent UMAN. Viac info o akcii TU. Všetko o headlinerovi, pravej ruke Bad Company sa dočítaš v nasledujúcich riadkoch... 

  Svoju životnú púť začal Jonas Ullmann aka Uman v roku 1980 v New Yorku, ktorý pravdepodobne zanikne po vypuknutí armagedonu ako prvý. Jeho rodina to asi tušila a tak sa presťahovali do švajčiarskeho Zurichu, kde mala jeho rodina korene.

   

  Ako teenager Jonas mlátil do bubnov v niekoľkých kapelách a pravdepodobne by bubnoval dodnes, keby sa  k nemu náhodou nedostala hudba od Grooveridera. Niečo podobné ešte nepočul a odvtedy už neprešiel jediný deň bez drum and bassu.

  V roku 2001 sa Jonas stretol s rovnako hudobne postihnutým Aaronom a založili spolu projekt Task Horizon. Už o rok neskôr vydali prvú platňu na značke DSCi4. Toto spojenie fungovalo ešte niekoľko rokov, lemovaných množstvom releasov na rôznych labeloch. Uman si však čoraz viac uvedomoval, že sa musí posunúť ďalej.

  uman2.jpg 

  Svoj ďalší projekt nazval Passive Resistance. Ten ešte v roku svojho vzniku vyhral cenu ako Best electronic act na "M for Music award", čo sú prestížne švajčiarske hudobné ocenenia. Aj vďaka tomuto víťazstvu sa dostal na turné po Južnej Amerike, Ekvádore a Paname.

   

  Napriek bohatým djským a producentským skúsenostiam a pestrej hudobnej minulosti sám Uman tvrdí, že ešte ani nezačal. Jeho hudbu hrávajú a podporu mu vyjadrili  mená ako Bad Company, Hype, Ed Rush & Optical, High Contrast, Pendulum, Sub Focus, State of Mind, The Upbeats, Mindscape, Cause4Concern... Svoju produkciu šíri na značkách Viper, Bad Taste, Timeless, Unique alebo Uprising.

  blokhe4d2.jpg 

  Dvere do spoločnosti svetovej drum and basovej elity mu otvorili páni Maldini a Vegas, známejší skôr pod hlavičkou Bad Company, ktorá stála pri zrode drum and bassu ako ho dnes poznáme. UMANova produkcia sa im natoľko páčila, že spolu rozbehli aktívnu spoluprácu pod hlavičkou projektu BLOKHE4D a dnes majú na spoločnom konte už niekoľko hitoviek.

   Latest tracks by umandnb  

  Ak si nenecháš újsť Umanovu lekciu v piatok 21.5.2010 v Subclube, môžeš sa tešiť na ideálne spojenie kvalitného producenta a zručného dja. Jeho sety sa vyznačujú pestrou škálou drum and bassu, no najviac si hovie v tvrdších tech a neuro odnožiach. Taktiež o euforické pasáže a zdvíhačky rúk nebude núdza. Viac info o akcii TU.   

  Súťažiť o 4 voľné vstupy a tričká s logom dnb.sk môžeš TU. Potvrdiť svoju účasť môžeš v našom partyliste TU, alebo na Facebooku - JOIN.  

   umansubclub-plagat-500.jpg  

   

  You must be loged in, to post a comment!


  Related

  Inquiry

  Sledujete dianie okolo netlabelov, ktoré ponúkajú hudbu zadarmo?

  RESULTS

  Signall_FM  © dnb.sk crew 2002
  Webhosting sponzorovaný spoločnosťou WebSupport

  Toplist
  Toplist