Loading...

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

dnb.sk chat roomdnb.sk chat room

Close

Online users

You have been away click here for refresh.

  Slovak & world drum 'n' bass scene - 0 users logged in  News

  Rregula a Dementia polapení v pavučine dnb.sk

  Sladkú dávku drum and bassu dostaneme po dvojmesačnej abstinenčnej prestávke v novej klubovej sezóne, už 12.9.2008SubClube na prvom dnb.sk @ SubClub presentz (viac info o akcii TU). Headlinermi akcie budú Rregula a Dementia, ktorých si dnes predstavíme v profiloch...

  Od vzniku dua "BaD RoBoT", v ktorom sa Rregula o svoj producentský talent delil s fenomenálnym Phetstom, už uplynulo veľa rokov. Pod touto značkou sa austrálskej dvojke podarilo dosiahnuť všetky vrcholy, aké si môže drum and bassový dj a producent vytýčiť. Po kvalitných a úspešných releasoch na značkách ako BSE, Technique, alebo Habit sa Regula rozhodol osamostatniť a venovať sólo produkcii.

  rregula.jpg

  Jeho prelomovým trackom bol "Corner Hash Man" na Shadybrain004. Ten otvoril dvere do sveta rešpektovaných vydavateľstiev, na ktorých Rregula vydáva v dnešných dňoch. Spojenie s nemeckým producentom, ktorý si hovorí Dementia, prinieslo špecifický zvuk a hneď niekoľko kvalitných releasov na značkách DSCI4, Trust in Music, Triple Visions, Disturbed či Citrus...

  rregula01.jpg

  Ako headliner sa dj Rregula predstavil v krajinách od svojho rodného Perthu v Austrálii, cez Európu až po USA. Rok 2008 so sebou priniesol znovuspojenie so starým parťákom pod hlavičkou BaD RoBoT a návrat charakteristického, temného a špinavého neuro zvuku.

  Kompletnú Rregulovu diskografiu nájdete na rolldabeats, ukážky z jeho produkcie na jeho myspace stránke.

  rregula04.jpg

  Po niekoľkých rokoch venovaných produkcii breakbeatu, releasoch na značke Knite Force a vystúpeniach na top eventoch ako One Nation, Dreamland, One Love and C/O Pop Festival, sa Rouven Fehr aka. Dementia začal aktívne venovať drum and bassu. Spojením s Philippom Preussom vzniklo duo Destination Unknown, ktoré sa čoskoro stalo veľmi známym najmä v Nemecku.

  dementia06.jpg

  V roku 2005 sa Philipp začal venovať škole a Rouven trávil čoraz viac času v štúdiu sám. Osamostatnenie ho však nijak neoslabilo a v roku 2006 už vystupoval len pod prezývkou Dementia a o svoj talent sa delil s producentmi ako Axiom, Rregula, Bad Robot, alebo Catacomb. O jeho produkciu prejavili záujem vydavateľstavá ako Shadow Law, DSCI4, Citrus, Basswerk  či Shadybrain.

  Kompletnú diskografiu Dementie nájdete na rolldabeats, ukážky z jeho produkcie na myspace stránke.

  dementia05.jpg

  Spojenie dvojice Rregula a Dementia sa vyvíjalo veľmi spontáne. Po niekoľkých rozhovoroch na AIM vznikol remix Destination Unknown - "No Escape (BaD RoBoT rmx)", vďaka ktorému sa dvojica producentov rozhodla spolupracovať a vytvoriť tak zvuk, aký chcú sami počuť. Prvou oficiálnou spoluprácou bol track "Trippin Balls", nasledoval "Sunk", ktorý si našiel cestu na svetlo sveta sveta cez vydavateľstvo DSCI4 na Spy Technology 4 EP, vo februáry 2007. O niečo neskôr sa producenti po prvý krát stretli osobne v Nemecku, zahrali na niekoľkých akciách a napísali song "City of Dogs", o ktorý okamžite prejavilo záujem vydavateľstvo Renegade Hardware a vydalo ho na platni spolu s "Ocean Catch".
  Takto vznikol nový tím, ktorý je pripravení bojovať o pás šampióna v drum and bassovom ringu!

  fly.jpg

  Nový, aj starý zvuk, temný neurofunk i euforické melódie, produkciu Destination Unknown, BaD RoBoT a nielen to, nám v piatok 12.8. prinesie do SubClubu Rregula a Dementia. Nenechaj si újsť ich dlho očakávane európske turné!

  Tešíme sa na Vás,
  Všetci ste srdečne vítaní! :-)

  Súťažiť o 4 voľné vstupy na dnb.sk @ Subclub presentz s Rregulom a Dementiou môžeš TU. Ak sa chceš pridať do zoznamu userov, ktorý sa 12.9.2008 vyberú do Subclubu klik SEM.

  rreguladementisubclub-plagat-web.jpg

  You must be loged in, to post a comment!


  Comments

  • rockie

   rockie | Subject: original sin | Mon, Sep 8th 2008, 11:14
   Quote this comment

   Bones said:
   ...ja uz len cakam kto bookne original sin-a :)


   len nech to nieje na vychode :)

  • Bones

   Bones | Subject: :)) | Mon, Sep 8th 2008, 10:22
   Quote this comment

   ...ja uz len cakam kto bookne original sin-a :)

  • DEPHZAC

   DEPHZAC | Subject: Spam | Mon, Sep 8th 2008, 08:28
   Quote this comment

   Phetsta - 22.november Club No.3 :-)


  Related

  Inquiry

  Sledujete dianie okolo netlabelov, ktoré ponúkajú hudbu zadarmo?

  RESULTS

  Signall_FM  © dnb.sk crew 2002
  Webhosting sponzorovaný spoločnosťou WebSupport

  Toplist
  Toplist