Loading...

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

dnb.sk chat roomdnb.sk chat room

Close

Online users

You have been away click here for refresh.

    Slovak & world drum 'n' bass scene - 0 users logged in    News

    Lajnap veľkonočnej dnb.sk párty vytuní ďalší hosť

    Lajnap veľkonočného dnb.sk dramáču v Subclube (28.3.) vytuní ďalší hosť zo zahraničia, dj a producent Isee. Desať rokov skúseností s DJ-ingom a produkciou mu prinieslo najvyššie ocenenie v súťaži Reload Mix Contest a tiež vydané tracky na značkách Ammmunition Recordings, Close 2 Death a Trust In Music. Na slovensku sa predvedie po prvýkrát!

    Dj Isee sa dostal k Dj-ingu v roku 2003 po tom, ako si prvú krát poťažkal vinylovú platňu v jedinom klube v jeho rodnom meste Amstetten (Rakúsko). Zároveň sa hneď pustil aj do produkcie vlastnej hudby, nakúpil prvé dosky a začal stavať vlastné štúdio.

     

    isee01.jpg

    Po niekoľkých rokoch príprav a budovania svojho štýlu nastal čas prelomiť ľady. Prihlásil sa do súťaže (Reload Mix Contest) a vyhral prvú cenu. Následne sa presunul do Viedne, kde sa mu dostáva veľkého množstva ponúk na hranie.

     

    isee02.jpg

    Koncom roka 2011 stretáva Rudiho a.k.a. Thoran a zakladajú projekt, dvojicu známu ako Isee & Thoran. Od začiatku si ich špecifický zvuk získava mnoho podpory z drum and bassovej scény (Wreckage Machinery, Mefjus, Yanntek, MC Coppa, BTK, Concord Dawn, Prolix, Qo, Jay Rome, Shroombab....)

     

    isee03.jpg

     

    Po niekoľkých mesiacoch produkovania vychádza na neurofunkovnom labeli Ammmuntion Recordings ich spoločné EP "Evolution" a v rovnakom čase dostávajú možnosť podpísať zmluvu s lablom Close 2 Death recordings s "Control" EP. Tiež prebiehajú práce s "Trust In Music" a týchto chalanov sa oplatí sledovať pre ich ťažký a hutný zvuk...

     

    Vystupoval s veľkým množstvom známych umelcov ako Chase&Status, Noisia, TeeBee&Calyx, Cause4Concern, Markus Intalex, Dom&Roland, State of Mind, Panacea, a tiež s Mefjusom, s ktorým si to za mixpultom strihne opäť v Bratislave. Na Slovensku zahrá vôbec po prvý krát, no v rodnom rakúsku a okolitých krajinách si zahral takmer vo všetkých známejších kluboch. 

    28.3. v Subclube sa o veľkonočné tance postará 5 djov, z toho dvaja zahraničný hostia. Prvých 80 návštevníkov dostane na bráne free welcome drink, chýbať nebude laser a projekcia.

    Info o akcii a súťaže o voľné vstupy aj facebookovej stránke akcie


    Všetci ste srdečne vítaní.
    Tešíme sa na vás!

    mefjussubclub-plagat-web500.jpg

     text: Matis

    You must be loged in, to post a comment!


    Related

    Inquiry

    Sledujete dianie okolo netlabelov, ktoré ponúkajú hudbu zadarmo?

    RESULTS

    Signall_FM    © dnb.sk crew 2002
    Webhosting sponzorovaný spoločnosťou WebSupport

    Toplist
    Toplist