Loading...

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

dnb.sk chat roomdnb.sk chat room

Close

Online users

You have been away click here for refresh.

  Slovak & world drum 'n' bass scene - 0 users logged in  News

  Profil: Ant TC1 // BASS 56

  Ant TC1, vlastným menom Anthony Crooks spolu s Hidden Agenda v roku 2001 zakladajú svoj vlastný label: Dispatch Recordings. Ant sa zo začiatku sústreďoval len na vývoj a smerovanie labelu, v tom období bola jeho produkcia ešte len v plienkach. Avšak ako DJ začal už v roku 1993 ako 15 ročný (!) hrávať po pirátskych rádiách a kluboch. Po troch rokoch driny v štúdiu Ant spolu so Stress Level v roku 2002 vydávajú svoj prvý vinyl (Bring Love / Backtrack ) na Dispatch 006. Následne, keď medzi labely vypustili niečo zo svojho štúdia, tak sa o veci od Ant TC1 strhla bitka labelov. Najcennejšie kúsky si uchmatli: Critical, CIA, Liquid V, Renegade Recordigs, Commercial Suicide, Good Looking Records, Bingo Beats a Samurai Music.

  Ant TC1 & Stress Level - Lost in Music

  Ant TC1, Stress Level & Chris.SU - Free

  Chris.SU & Ant TC1 - The Vendetta

  Antova produkcia sa zapáčila mnohým veľkým menám, jeho hudbu vo veľkom hrávajú Shy FX, LTJ Bukem, Total Science, A.I., Spectrasoul, Klute, Brian G, DJ Marky, atď. Bol hosťom v slávnych DnB radio shows ako BBC Radio 1 Fabio and Grooverider alebo s DJ Flight v jej show.  Jeho hudba znie v kluboch a rádiách po celom svete. 

  club.jpg

  Ant ale dáva pozor a stará sa aj o svoju záhradku, kde sa mu urodilo veľa chutných platní s podpísanými menami ako Atlantic Connection, Survival, Spinline, Tactile, Break, Cern, Dabs ale najmä takmer domáci Chris Octane a DLR. Momentálne každú chvíľu opustí lis na CDčka album Transit One, kde sa okrem známych mien predstavia znovu objavený EBK a nováčik Skeptical. Momentálne sa jeho Dispatch Recordings po jubilejnej 40tej platni začína azda najlepšie obdobie a pomaly, ale isto ho už môžeme radiť medzi elitné labely, dôkazom čoho je fakt že samotný Andy C si vybral track Octane and DLR - Seven do svojho Nightlife 5. No ešte pred albumom výjde sampler s rollerom EBK - Mud a neurofunkom novej generácie: Octane and DLR - Red Mist. Ešte popri tomto všetkom Anthony už roky stíha v domácom Leeds organizovať vlastnú noc pod názvom Momentum, kde si zahrala hádam už kompletná drum and bassová elita sveta. A na toto všetko sa priprav, pretože Ant už čoskoro zahrá v Prievidzi v Element music clube! 

  bass-56.jpg

  You must be loged in, to post a comment!


  Comments


  Related

  Inquiry

  Sledujete dianie okolo netlabelov, ktoré ponúkajú hudbu zadarmo?

  RESULTS

  Signall_FM  © dnb.sk crew 2002
  Webhosting sponzorovaný spoločnosťou WebSupport

  Toplist
  Toplist