Loading...

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

dnb.sk chat roomdnb.sk chat room

Close

Online users

You have been away click here for refresh.

  Slovak & world drum 'n' bass scene - 0 users logged in  News

  Ant TC1 a Hybris v októbri na BASS 56

  Element music club, ktorý sa nachádza v Prievidzi privíta opäť drum and bass už v sobotu 30. Októbra. Fajnová hudba sa bude hrať ako vždy, tentokrát však bude ešte o niečo fajnovejšia.

  Z Anglicka ju príde zahrať Ant TC1, ktorý prekročí hranice Slovenskej republiky po prvý krát. Poznáte ho buď ako spoluzakladateľa a majiteľa labela Dispatch Recordings alebo ako producenta, ktorý pracuje s producentom Stress Level alebo DJa, ktorého sety si radi púšťate. Pravdepodobné však je, že ho poznáte vo všetkých spomenutých funkciách. Ešte viac o ňom vám prezradíme čoskoro v pripravovanom profile.

  Hybris je celkom nové meno na scéne ale jeho skutočné meno Evan Vischi sa na nej už pohybuje dlhšie. Ako je to možné? Tento Američan drum and bass robil s kamošmi a ich prezývka bola Robot Death Squad. Potom ako sa odsťahoval do Prahy, začali z jeho štúdia vychádzať úplne iné zvuky. Dáva to trochu viac deep a kto všetko by chcel jeho hudbu vydať? Veď uvidíte ale hlavne budete počuť, pretože Evan zahrá na Slovensku po prvý krát!

  Najmenšiu krajinu spomedzi troch zastúpených krajín - Slovensko bude zastupovať 9 ľudí a nie všetci z nich budú používať počas vystúpenia gramofóny. Otec Gabanna... Príde! Pokračujme ďalej. Kato si zoberie na pomoc Zuba, ktorý bude mať na starosti bicie a Rozpora, ktorý ho doplní scratchovaním. Domáci CliveJergymCencoDykmanom vedia prečo ich máte radi a tešiť sa môžete aj na Sheka, ktorý sa stal v lete víťazom jedného kola party Mini BASS.

  V klube ako vždy tri lasery, k nim tri videoprojekcie na ktoré sa budete môcť pozerať priamo z baru, popr. sa presunúť môžete presunúť aj k druhému baru alebo len tak si ich vychutnávať priamo z parketu. Doplnia tak hudbu, ktorá bude v ten večer znieť. Začíname o ôsmej, rozlúčime sa o piatej ráno. Za vstupné zaplatíte do dvadsiatej druhej 4€, potom sa zvýši o jedno euro. Nakoniec nezabudnite byť sociálni na sociálnej sieti - Facebook event

  bass-56.jpg

  You must be loged in, to post a comment!


  Comments

  • lsdj

   lsdj | Subject: huhuuu | Sat, Oct 16th 2010, 12:31
   Quote this comment

   Dobra newska, pekne napisana, zaujala ma.


  Related

  Inquiry

  Sledujete dianie okolo netlabelov, ktoré ponúkajú hudbu zadarmo?

  RESULTS

  Signall_FM  © dnb.sk crew 2002
  Webhosting sponzorovaný spoločnosťou WebSupport

  Toplist
  Toplist