Loading...

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

dnb.sk chat roomdnb.sk chat room

Close

Online users

You have been away click here for refresh.

  Slovak & world drum 'n' bass scene - 0 users logged in  News

  Yandee: "Alkohol nám vždy vyliali a neustále nás kontrolovali. No my sme vedeli ako na to." // BEATZ.46

  Čítate nadpis a vravíte si "mal to dobre vymyslené ten Yandee"? Tak si prečítajte celý článok aby ste zistili, čo ešte má tento mladý chalan dobre vymyslené. Nech je ako chce, čo navymýšľal vám ukáže už tento víkend na BEATZ.46

  Ahoj Yandee, aké bolo leto? Kde si cez leto hral?

  Zdravím, leto bolo v celku dobré a zaujímavé! V Júli sa nič poriadne neudialo, ale 24.7. sa uskutočnilo prvé podujatie v Kanianke s názvom Code of Darkness, potom nasledoval Syndrom OA, o týždeň na to Bassmission OA, a leto som zavŕšil v SubClube pod hradom nášho hlavného mesta.

  yandee01.jpg

  Ako si trávil leto keď si ešte chodil na školu?

  Zabával som sa ešte viac než teraz. Pretože letné prázdniny už nemávam a nepociťujem ich...

  Pochváľ sa aký si bol žiak, mal si školu na prvom mieste? Chodil si do školy vždy medzi poslednými alebo si bol vzorný chlapec? Ako si vychádzal s učiteľmi, nevyrušoval si?


  Snažil som sa ju dokončiť. Vedel som, že ma po škole čaká „slobodný život", ktorý mi nikam neujde. Bol som taký priemer medzi tými slušnými. Triedna ma mala celkom rada. Pomáhal som jej v rozhlasovom krúžku, kde som sa jej staral o hudbu ktorá odznievala každý štvrtok vo všetkých triedach. Niekedy som púšťal aj drum and bass. Na sv. Mikuláša nemal kto robiť postavu Mikuláša, tak som sa toho samozrejme dobrovoľne ujal :-) Dokonca riaditeľka ma uvoľňovala z hodín, pretože som jej kreslil návrhy, reklamy na školu a pod...

  Čo si mal radšej? Logiku a matiku, alebo bifľovačky a dejepis? Alebo telesnú?

  Samozrejme telesnú!!! Všetku atletiku som hravo zvládol. No učiť ma doma nebavilo. Vedel som len to, čo som si na hodine zapamätal.

  Veľa ľuďom sa začína škola, poraď nejaké dobré a zaručené djské triky na odpisovanie.

  Na prvom mieste je mobilný telefón so zapnutým Bluetooth. Je to tichá plne grafická debata počas písomky. A lepšia ako dobrá stratégia je, nachytať čo najlepšie známky na začiatku školského roka. Treba si spraviť nábeh k lepšiemu priemeru a zlá známka mi potom tak neuškodila...

  Aké si mával známky? Nebola ani žiadna dvojka z chovania za fajčenie na záchodoch alebo falšované ospravedlnenky? Aký najväčší problém si si na škole vyrobil?

  Moje známky na maturitnom vysvedčení boli 1,2,2,1 a z angliny som musel opakovať skúšku v Septembri. Nakoniec som ju urobil na dvojku. Fajčiť na záchode ma raz pristihla zástupkyňa riaditeľa a poriadne ma vyhrešila. Odvtedy som chodil fajčiť von. Falšované ospravedlnenky som nepotreboval, lebo som poza školu nechodil. Keď sa mi nechcelo ísť do školy, tak som zostal doma a radšej som si pospal, ako by som sa flákal niekde po meste a schovával v baroch.
  Najväčší problém som mal na školskom výlete, keď nás aj s pár ostatnými spolužiakmi chceli poslať profesori domov hneď na druhý deň pobytu. Lenže nemohli, práve sme boli v chorvátsku. :-D

  Vždy si hovoril rodičom o rodičovských združeniach, alebo si to niekedy premlčal?
  V prvom ročníku by na to aj tak moji rodičia nemali čas. A písal som si to aj do slovníčka, no doma som sa nepochválil. Potom jeden z rodičov na združenie aj skočil, no nič také s čím by sa nevedeli vyrovnať sa nedozvedeli.

  Čo lyžiarske a rôzne školské výlety? Chodili ste? Schovávali ste pred učiteľmi fľašky s alkoholom? ;-)

  Alkohol nám vždy vyliali a neustále nás kontrolovali. No my sme vedeli ako na to, s rozumom čo najrýchlejšie vypiť a potom nám už nemali čo vyliať. A teta mariška nám zakaždým poskytla zadné dvierka :-)))

  A dievčatá na škole? Mal si prehľad?
  Ľudia moji, dievčatá som mal v obľube :-) Ony samé mi vždy prehľad ukázali... No teraz som z toho nejako vyrástol. Mám sa fajn a môžem tvrdiť, že už pár dobrých rokov viem, čo v živote chcem a zatiaľ to vyzerá nádejne. Dievčatá som zažil fakt len na škole!

  Nemal si nikdy pocit, že sa škola bije s tvojim voľným časom? Myslím napríklad keď si sa začal venovať hudbe... Alebo si zvládal v pohode oboje?

  V pohode som zvládal oboje, za peniaze na desiatu som si kupoval platne... Tak asi na jednu týždenne som našetril. Škola bola vždy doobeda a vždy poobede som bol doma. No a víkendy som mal vždy voľné! Práca teraz sa bije s mojim voľným časom...

  yandee02.jpg

  Ako to vyzerá s tebou a hudbou? Skúšal si už aj nejakú produkciu, alebo sa zatiaľ venuješ iba djingu?

  Produkciu som len skúsil a na vyjadrenie sa z môjho vnútra mi počítač nestačí... Zatiaľ sa venujem dj-ingu, o to viac sa učím ako najlepšie vyprodukovať zábavu z mixovania....

  Na internete kolujú tvoje fotky v nejakej maske, strašíš takto v poslednej dobe publikum rovnako ako Hallucinator?

  Hej hej, tú masku som vytiahol na Bassmission OA v Bánovciach nad Bebravou... Poviem vám, že v tom jak som vyskočil na hlave s tou maskou niektorí ľudia neverili vlastným očiam. Parket v momente, ale len na moment prestal tancovať! Ale keď znovu začal zistil som, že parket je totálne nabitý! Bol to skvelý zážitok, vidieť na ľuďoch, že som ich prekvapil... Odteraz chcem robiť už len samé prekvapenia. Ale poviem ti, Hallucinator sa musel v tej maske poriadne zapotiť!!!

  A teraz posledná otázka, ktorá zaujíma všetkých najviac, takže si dobre premysli odpoveď. Keby si bol dj Logistics, ako by si sa vyhovoril profesorovi ktorý zistil, že si si prepísal známku v triednej knihe???

  S prehľadom by som to vyhovoril na mojich spolužiakov, ktorí mi takto známkujú ten remix, čo som im včera rozposlal... nemohol by som za to.

  Veľmi pekne ďakujeme za rozhovor. Už sa tešíme na školský rok!

  Dovidenia v ArtKlube :-) Y*

  beatz46fly-web500.jpg

  You must be loged in, to post a comment!


  Comments

  • Yandee

   Yandee | Subject: + / - | Fri, Sep 10th 2010, 18:38
   Quote this comment

   ...no neodpovieš na pár otázok??? :-) veľmi rad. No s ľútošťou musím oznámiť, že žiadne hodnotenie v sobotu,t.j. 11.9. nebude... Niekedy to nevychádza podľa našich predstáv

  • Maker

   Maker | Subject: No toto | Thu, Sep 9th 2010, 12:36
   Quote this comment

   Cely zivotopis, musim uznat dobre si to zvladol,,,vsetko pravda,,,gratulacia ,,, len tak dalej Otec a vsetko bude ako si to predstavujes,,,a posli mi viac fotoz na maila,,cia


  Related

  Inquiry

  Sledujete dianie okolo netlabelov, ktoré ponúkajú hudbu zadarmo?

  RESULTS

  Signall_FM  © dnb.sk crew 2002
  Webhosting sponzorovaný spoločnosťou WebSupport

  Toplist
  Toplist