Loading...

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

dnb.sk chat roomdnb.sk chat room

Close

Online users

You have been away click here for refresh.

  Slovak & world drum 'n' bass scene - 0 users logged in  News

  Redlolee: Laboratórna práca // BEATZ.46

  Redlolee nám včera odovzdala laboratórnu prácu. Je pekne rozčlenená, má úvod, jadro aj záver. Zlú známku za ňu teda určite nedostane.

  redlolee.jpg

  Úloha:

  Odohrať set na začiatku Beatz.46.

  Pomôcky:

  V sobotu 11. septembra bude Beatz. Aj Tradičný Trnavský Jarmok bude v Trnave (burčiak, kolotoče, tekvicové jadierka všade, stánky s kravinami, sadrové opice na gumičke a podobné blbosti). Hrať bude B-complex , L Plus, Kukurica, Yandee. V line-upe som aj ja. Všetci sa poznáme a všetci sa dobre zabavíme. Teším sa na to.

  Postup:

  Výber platní je vzhľadom k lineupu náročný. Sorry, ale hrať pred Kukuricom (pre mňa najlepším a najrýchlejším mixovačom platní), B-complexom a Lplusom (pre mňa najlepšími producentami) a Yandeem (ešte som ho nepočula naživo a preto sa na neho teším) je .... no proste ťažké.... :-)

  V počte zahratých nevydaných trekov našich producentov nepredbehnem. Zatiaľ mám na pláne iba zopár. Jeden z nich, ak sa stihne dovtedy dokončiť do normálnej podoby, je nový Insideinfov trek, v ktorom by mal byť môj vokál a ktorý budem testovať práve na vás. Potom určite ďalšiu jeho novinku, Metrognome, veselú práčku J Budete počuť sami.

  Keď mi Brookes Brothers posielali minulý týždeň treky, jeden z nich ma upútal a ten si tiež istotne vypočujete na parkete - Chase & Status - Let you go (Brookes Brothers RMX). Taká milá letná pesnička - I will let you goooooooo

  Ďalej zahrám okrem iného aj túto skladbu. Muffler je pre mňa producent dvoch tvárí - buď spraví úplnú pecku, že by som sa rozkrájala na kocky alebo úplnú kravinu na môj vkus. Jeho produkciu hodnotím ako 50 na 50 (alebo dobre: 70 na 30), pričom Uplifter patrí do tej lepšej časti. Skladby, ktoré hodnotím pozitívne, určite ľahko rozpoznáte, pretože takmer so železnou pravidelnosťou ich hrávam na akciách.

  A ešte istotne zahrám Rregulu. Where am I je síce rok starý trek, no dokonalý. Existujú skladby, ktoré doma nemajú taký efekt ako na party, predsa len - málo basov, žiadna party atmosféra, kakavko, papučky, (keby som bola chlapec, tak ešte počúvajúc hudbu sedím v kresle, v jednej ruke držím pivo a druhou si škriabem vaja J)... proste domáca pohoda - to trochu upraví pohľad na aktuálne počúvanú hudbu. A tak Redlolee musela cestovať až do Martina na festival White Cubes a počúvať DJs pred ňou hrajúcich, aby jej udrel trek do uší a začala ho tak šialene chcieť, že sa musela utekať (div si nohy nedolámať) spýtať DJov, čo to práve hrá (vďaka chalani!). Asi som vyzerala zábavne, ale neva, výsledok sa dostaví - Where am I odznie na Beatz. Škoda, že som ho prehliadla, keď vyšiel, bol by už rok hraný...

  Inak by som zahrala aj novinky od B-complexa a L Plusa, lebo sú fakticky bombasticky perfektné (už počujem moju slovenčinárku reagovať na použité slovné spojenie „Jakubcová!!! TO čo zase malo znamenať?!"), ale to nechám na nich dvoch, veď oni sú headlineri. :-)

  A iné? Zahrám to, čo príde pod ruku, možno to, čo mi donesú na papieriku napísané ľudia (taký zoznam vždy poteší, hlavne keď je napísaný na vreckovke alebo toaleťáku a CERUZKOU, ktorá potrhá papier, btw. raz som dostala zoznam nejakým rúžom napísaný), alebo jednoducho to, čo uznám za vhodné podľa nálady a únavy na parkete.

  Záver:

  (Teraz by tu malo byť niečo v zmysle: Táto laboratórna práca nás mnoho naučila. Okrem iného, aj, že voda sa nesmie liať do kyseliny, pretože by mohlo prísť k explodovaniu roztoku a následnému zraneniu študentov. Zároveň sme mali možnosť overiť si v praxi prácu s titračnou bankou, blablabla - ja ale nebudem zbytočne predlžovať tento text)

  Každopádne sa teším a vy sa máte tiež na čo tešiť!

  beatz46fly-web500.jpg

  You must be loged in, to post a comment!


  Related

  Inquiry

  Sledujete dianie okolo netlabelov, ktoré ponúkajú hudbu zadarmo?

  RESULTS

  Signall_FM  © dnb.sk crew 2002
  Webhosting sponzorovaný spoločnosťou WebSupport

  Toplist
  Toplist