Loading...

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

dnb.sk chat roomdnb.sk chat room

Close

Online users

You have been away click here for refresh.

  Slovak & world drum 'n' bass scene - 0 users logged in  News

  BEATZ.46 - Návrat školského roka

  Leto je bohužiaľ na konci. Blíži sa jeseň so svojimi negatívami (škola, chrípky), ale aj pozitívami - napríklad BEATZ.46! Aby ste nenachytali zlé známky z diktátov hneď na začiatku roka rozhodli sme sa, že si spolu zopakujeme slovenčinu! A naši headlineri sú na to najviac na slovo vzatí odborníci.

  Ani my sa netešíme z konca prázdnin, teplých letných večerov a ostatných príjemných vecí s letom spojených. Jeseň má však tiež svoje čaro. Teda ak si odmyslíme tie choroby a návrat školských či neškolských povinností. Niekto sa bude tešiť na opadané lístie, niekto sa bude tešiť na BEATZ s poradovým číslom 46. Koho sme pozvali, aby vás prišiel prevychovať 11. Septembra do ArtKlubu v Trnave?

  Na BEATZ.46 sa predstavia hneď dvaja najlepší slovenskí producenti, ktorých produkcia už dávno prekročila hranice Slovenska. Vám je teda už jasné, že najnovšie kúsky nie len z ich štúdií nám prídu zahrať B-Complex (HOSPITAL, 300h // SK) a L Plus (Viper, SignaII // SK). O tom, že práve táto dvojka slovenských drum and bassových inšpektorov má školskú inšpekciu veľmi dobre načasovanú sa presvedčíte nielen v ďalších tlačových správach, ale hlavne v Septembri v Trnave!

  bcomplex.jpgl-plus.jpg

  Okrem nich z našej BEATZ zborovne príde na hodinu aj obľúbený pán profesor Kukurica (SignaII // SK). Tradične si so sebou ako učebnú pomôcku vezme tretí gramofón. Tak na párty poriadne počúvajte a sledujte, budete sa mať čo učiť. Kukurica je jeden z tých dobrých profesorov, ale beda ak vás nachytá fajčiť na hajzloch alebo za školou!

  Ukázať sa v tom najlepšom svetle príde aj Yandee (Syndrom // SK) z hornej Nitry. Yandee nie je žiadny nový mladý učiteľ, ktorý vám zhltne naskenovanú pečiatku od doktora. Pripravte sa, že ak budete vystrájať určite neobídete s lacnou poznámkou v žiackej, ale poriadnou nakladačkou bicích a basy!

  Aj v novom školskom roku... Nechceme vás nejako vystrašiť, ale popravde ak prídete... Zlíznete si ešte jeden výprask. Niektorí sa jej boja a vravia že je sekera. A niektorí o nej hovoria, že je síce prísna, ale férová. Všetko čo vám o nej môžeme povedať je, že sa volá Redlolee (BEATZ // SK) a vy jej spôsob výučby už dobre poznáte.

  Len pre istotu. Vyučovanie sa začne 11. Septembra o 20:30 v trnavskom ArtKlube. Vyučujúci sú jasní: B-Complex, L Plus, Kukurica, Redlolee, Yandee. Školné bude tento raz 4 eurá a prvý zvonček na ktorý sa nebudete tešiť v novom školskom roku zaznie o 04:00 ráno. Takže si dajte školu na prvé miesto a vidíme sa v Trnave!

  beatz46fly-web500.jpg

  Text: BEATZ

  You must be loged in, to post a comment!


  Related

  Inquiry

  Sledujete dianie okolo netlabelov, ktoré ponúkajú hudbu zadarmo?

  RESULTS

  Signall_FM  © dnb.sk crew 2002
  Webhosting sponzorovaný spoločnosťou WebSupport

  Toplist
  Toplist