Loading...

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

dnb.sk chat roomdnb.sk chat room

Close

Online users

You have been away click here for refresh.

  Slovak & world drum 'n' bass scene - 0 users logged in  Competitions

  Ťažká súťaž o 2 voľné vstupy na BEATZ.41!

  Ste hustí a všade tvrdíte, že zvládnete každú súťaž? My vám ukážeme, že získať voľný vstup na BEATZ nie je až také jednoduché. Každý vám dá jednu otázku, ale my sme pripravili sedem bodov, ktoré budete musieť splniť a potom sa uvidí, či výhra poputuje k vám domov.

  1. Zostáva vám už iba niekoľko dní na to, aby ste sa poriadne pripravili na súťaž. Úlohy, ktoré musíte splniť si predtým niekoľkokrát poriadne prečítajte, aby vás neskôr nič nezaskočilo. Začíname v deň, ktorý je označovaný aj ako Halloween. Na začiatok to nebude nič ťažké, pokojne sa vyberte do mesta, prejdite sa, porozhliadnite sa a nájdite človeka s maskou. Keďže nebude sám, kto bude mať počas tejto noci masku, spýtajte sa ho na meno. Aby ste sa nemuseli pýtať každého, prezradíme vám, že bude mať v ruke nôž. Jeho meno je Michael...

  2. Po prebdenej noci nasadnite do auta a nájdite opustený hotel. Nájdite v hoteli izbu 237, prespite v nej jednu noc a ráno sa choďte prebehnúť do labyrintu. Pokiaľ už v ňom bude niektorý zo súťažiacich, počkajte, kým skončí svoju časť súťaže, alebo kým nezlyhá jeho pokus o získanie voľného vstupu Ak sa dostanete z neho von, pokračujte k ďalšiemu bodu.

  3. Cestou z hotela sa zastavte vo videopožičovni. Nájdite neoznačenú video kazetu a nebojte, že by ste ju tam nemohli nájsť, ona si vás nájde aj sama. Vráťte sa domov a pokojne sa usaďte, pustite si video kazetu a užite si film. Nie, nie je to chyba, ak bude čierno-biely. Asi vám potom niekto bude volať. Milé, nie? Vypočujte ho, pretože potom si môžete dať na sedem dní prestávku od súťaženia.

  4. Sedem dní oddychu je za vami, ak ste sa nevybrali na oddych večný, prišiel čas na to, aby ste urobili jeden dobrý skutok. Pomôžte staršiemu občanovi a možno dopomôžete k tomu, že sa aspoň o niečo menej bude hovoriť o mládeži, že je nevychovaná. Slušne zaklopte, vstúpte do domu, spýtajte sa, s čím môžete pomôcť a nezabudnite upratať povalu. Potom si dajte sprchu a predtým, ako odídete, obzrite sa, či náhodou nejde dolu po schodoch niektorý z ďalších súťažiacich. Ak sa bude čudne pohybovať, súťažiaci to nie je a preto radšej opustite dom.

  5. Ak ste to stihli a nie ste veľmi zadýchaní, netreba zaháľať a ide sa ďalej. Tentoraz si s vami chceme zahrať hru. Nájdite kúpeľňu a o nič ďalšie sa nestarajte, my si vás už nájdeme. Pokyny budú jasné a zrozumiteľné, nemusíte sa ničoho báť. Skôr naopak, nielenže sa zahráte, ale určite stretnete aj ďalších štyroch ľudí, ktorí majú takisto chuť súťažiť a baví ich drum and bass. Buďte na seba milí, pretože by sa vaši protihráči mohli radovať, že majú o piatich konkurentov v boji o voľné vstupy menej.

  6. Predposledná vec bude taká oddychovka. Stačí navštíviť niekoľko obchodov a zohnať nie tak úplne typickú kocku. Určite budete vedieť, že je to ona, keď ju uvidíte. Neskôr sa duša oddelí od vášho tela. Možno vám to spôsobí trochu utrpenia, ale keďže už ste pri predposlednom bode, vydržte to.

  7. Ak odpoviete na našu súťažnú otázku, máte šancu vyhrať 2x1 voľný vstup na túto akciu. Súťažiť môžete do 11.11.2009 - 11:11 hod. Výhercovia budú o svojej výhre upovedomení internou poštou dnb.sk.* Nezabúdajte ale na to, že dobre vieme kedy je Halloween, koľko trvá jedna noc a keď k tomu pripočítame sedem dní počas ktorých nemôžete súťažiť, výjde nám z toho, ktorí z vás svoje odpovede poslali skôr, ako mohli splniť všetkých sedem podmienok!

  beatz41fly-web400.jpg

  *Ak chceš byť po účasti v súťažiach na dnb.sk zaradený(á) do žrebovania, nastav v kolonke Name v nastavení svojho uživateľského profilu svoje skutočné meno. Výhercov súťaží o voľné vstupy a iné ceny je potrebné overiť podľa dokladu totožnosti, teda podľa mena a priezviska. Tento údaj bude prístupný len administrátorovi webu pri žrebovaní.

  This competition is not valid anymore!

  Related

  Inquiry

  Sledujete dianie okolo netlabelov, ktoré ponúkajú hudbu zadarmo?

  RESULTS

  Signall_FM  © dnb.sk crew 2002
  Webhosting sponzorovaný spoločnosťou WebSupport

  Toplist
  Toplist